Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Luksusowe kluby golfowe. Bogata kultura. Silne dziedzictwo. Światowej sławy kuchnia. Przyjacielscy ludzie. Najlepsze pola golfowe. Spektakularne widoki. To tylko kilka słow, które podsumowują to, czego można oczekiwać od golfa w Meksyku. To właśnie tutaj, na półwyspie Jukatan, odbędzie się Światowy Finał World Amateur Golfers Championship 2020!

Z prawie 30 milionami turystów odwiedzających kraj każdego roku, jest to jedno z najlepszych miejsc na wakacje i golfa na świecie.Długa lista wybitnych projektantów pól golfowych oraz naturalnym piękno, czynią Meksyk wyjątkowym miejscem do gry. Znajduje się tu 225 pól golfowych, zlokalizowanych praktycznie we wszystkich zakątkach kraju. Chociaż 40% z nich znajduje się w popularnym otoczeniu słońca i morza, reszta pól jest niezwykle różnorodna, dzięki czemu każdy golfista znajdzie tutaj coś dla siebie.

Rundy Światowego Finału 2020 rozegrane zostaną na czterech polach:
Gran Coyote
Mayakoba El Camaleon
Riviera Maya
Playa Paraiso