Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja

Zgłoszenia chęci uczestnictwa prosimy kierować do: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 519 854 196Drodzy Golfiści i wszelkiego rodzaju miłośnicy natury i kultury,

Miesiąc temu zmarł Andrzej Strzelecki powszechnie znany Autor scenariuszy, Reżyser, Poeta, Wykładowca i Rektor Akademii Teatralnej w Warszawie, przyjaciel Klubu Golfowego Binowo i jeden z pierwszych propagatorów i miłośników golfa w Polsce.

Chciałabym serdecznie zaprosić Państwa na koncert z Jego piosenkami. Byłam w Jego Teatrze, grałam w Jego sztukach i to On 20 lat temu zaraził mnie golfem.
Mam nadzieję na spotkanie w miłym gronie, wspólne wspomnienia o Andrzeju i przypomnienie choć maleńkiej namiastki Jego twórczości w postaci kilku piosenek.

Do zobaczenia 27 sierpnia na tarasie Klubu o g. 20.00
Julita Kożuszek- aktorka i golfistkaPoniżej przedstawiamy w tabelce, w jakie dni dana grupa handicapowa będzie grała na poszczególnych polach golfowych.

Rundy zaczynamy od godziny 09:00.
Plan godzinowy startów poszczególnych grup hcp nastąpi po weryfikacji listy uczestników turnieju.


Właśnie zapadła bardzo istotna decyzja RUSZAMY z golfowymi turniejami WAGC! (poprzednia informacja o odwołaniu jest już nieważna).

Pierwsze turnieje odbędą się już w najbliższych weekend 23 maja Mazury Golf & Country Club, Olsztyn i 24 maja w Tokary Golf Club, Przodkowo !
We wtorek po południu zostaną opublikowane zasady rywalizacji sportowej. Zapewniamy, że model organizacyjny turnieju zapewni spełnienie wszystkich warunków bezpieczeństwa związanych z epidemią.

Jednocześnie przypominamy o konieczności wnoszenia opłat za uczestnictwo w turnieju za pomocą przelewu na konto, który jest warunkiem dopuszczenia graczy do uczestnictwa w turnieju.