Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Z przykrością informujemy, że pierwsza zagraniczna eliminacja Race to Mexico World Amateur Golfers Championship 2020, która miała odbyć się w dniach 17-24 marca na Gran Canaria zostaje przełożona. Nowy termin zostanie ogłoszony po ustabilizowaniu sytuacji związanej z zagrożeniami spowodowanymi przez koronawirusa.

**************

Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na II turniej eliminacyjny World Amateur Golfers Championship w 2020 roku. Gran Canaria - Salobre (Hiszpania), 17-24 marca 2020

Poznamy kwalifikantów do polskiego finału, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Odbędą się również turnieje sponsorów tej golfowej podróży. Ta rywalizacja będzie zorganizowana w przyjaznej formule zarówno indywidualnej jak i drużynowej. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.

Zapraszamy Państwa do wyjazdu w marcu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym na Gran Canarii. Przeciętne temperatury powietrza to 26 stopni C w dzień oraz 20 stopni C w nocy.


***** Hotel Salobre Golf Resort & Serenity
Salobre Golf Resort to piękny ośrodek, który oferuje luksusowe zakwaterowanie, 6 odkrytych basenów i spa z basenem z podgrzewaną wodą. Obiekt położony jest na terenie 36-dołkowego pola golfowego w miejscowości Salobre, 15 minut jazdy od kurortu Maspalomas. Stylowe pokoje dysponują tarasem z widokiem na góry i pole golfowe.
Ośrodek Salobre Golf Resort posiada 3 restauracje i 3 stylowe bary, otwarte w sezonie. Do dyspozycji gości jest również zlokalizowany na dachu taras z basenem. Spa obejmuje łaźnię turecką, siłownię i róźnorodne sauny. Goście mogą korzystać z masaży i innych zabiegów. Ośrodek oferuje ponadto bezpłatny transfer na oddaloną o 5 km plażę w Maspalomas.
Pełna informacja o hotelu: www.salobrehotel.com


Poniżej przedstawiamy ramowy program i kilka szczegółów:
1 Dzień (17.03) – Grupa Berlin i Grupa Warszawa - przylot na Gran Canarię o 13:45 oraz o 14:40, transfer do hotelu, ok. 18:00 koktajl powitalny z przekąskami, winem i piwem, następnie wspólna kolacja w restauracji hotelowej.
2 Dzień (18.03) - śniadanie, runda treningowa na polu Salobre OLD. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.
3 Dzień (19.03) – śniadanie, runda treningowa na polu Salobre NEW. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.
4 Dzień (20.03) – śniadanie, Turniej Komu Group Golf Cup na polu Salobre OLD. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.
5 Dzień (21.03) – śniadanie, Turniej Eliminacyjny World Amateur Golfers Championship na polu Salobre OLD. Po golfie czas wolny.
Wieczorem Ceremonia Wręczenia Nagród oraz wspólna galowa kolacja z napojami
6 Dzień (22.03) – śniadanie, runda golfa na polu Salobre NEW. Wczesnym wieczorem wspólny rejs katamaranem przy zachodzie słońca (4 godziny). Powrót do hotelu na kolację ok. 21:00.
7 Dzień (23.03) – śniadanie, runda golfa na polu Salobre NEW. Po golfie czas wolny. Wieczorem kolacja w restauracji hotelowej.
8 Dzień (24.03)Grupa Warszawa i Berlin - śniadanie, czas wolny, o godz. 11:35 i 12:40 wyjazdy na lotnisko. Wylot do Warszawy o 14:45, do Berlina o 15:40.

CENA:
Golfista - od osoby w pokoju 2-osobowym: 1599 EUR
Dopłata do pokoju 1-osobowego: + 190 EUR
Nie golfista – od osoby w pokoju 2-osobowym: 998 EUR

Liczba miejsc na wyjazd jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.


Świadczenia zawarte w cenie:
*zakwaterowanie w hotelu (7 nocy)
*transfery lotniskowe i na katamaran
*7 śniadań
*6 kolacji w restauracji Gofio (bez napojów)
*1 kolacja galowa z napojami / ceremonia wręczenia nagród
*1 koktajl powitalny z przekąskami i napojami
*6 rund golfa - 3 x Salobre Old i 3 x Salobre New
*3 x meleks na polu Salobre NEW
*Oferta golf unlimited - można grać bezpłatnie po 16:00 każdego dnia po zmierzchu - wymagana rezerwacja w Pro Shop
*4-godzinny rejs katamaranem o zachodzie słońca z przekąskami i napojami
*24h korzystanie z fitness w hotelu
*ubezpieczenie KL i NNW, TU Europa S.A.
*obsługa koordynatora z ramienia Komu Group

Opcjonalnie na polu Salobre Old - meleks płatny dodatkowo: 36 EUR za rundę

Łączny koszt lotów z Berlina (z bagażem i sprzętem golfowym) to ok. 1100 PLN
Łączny koszt lotów z Warszawy (z bagażem) to ok. 1100 PLN. Dodatkowo należy doliczyć koszt transportu kijów golfowych - ok. 500 PLN w dwie strony

Zainteresowanych ofertą prosimy o kontakt z biurem Komu Group Sp. z o.o. pod adresem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie pod numerem: 519 854 196