Rejestracja

Harmonogram

Aktualności

Kontakt

 

WAGC Polska

Cykl turniejów golfowych World Amateur Golfers Championship stanowi eliminację do Handicapowych Mistrzostw Świata w golfie. W 2016 roku, odbędzie się 14 turniejów eliminacji w Polsce, jedna w Hiszpanii oraz krajowy finał.

Rejestracja
Zapraszamy na I zagraniczną eliminację World Amateur Golfers Championship 2020, która odbędzie się w La Manga Club, Murcia, Hiszpania w terminie 19/20 - 26/27.11.2019

Tym razem oferujemy wyjazd w terminie jesiennym. Wiemy już na podstawie ubiegłorocznego pobytu, że resort La Manga wraz z trzema polami golfowymi jest wręcz spektakularny. Przeciętne temperatury powietrza w tym czasie to komfortowe 22 – 25 stopni C.

Gwarantujemy fantastyczną atmosferę i bardzo dobrą organizację turniejów przez zespół World Amateur Golfers Championship w składzie: Dyrektor Turnieju, Sędzia, Starterzy.

Więcej informacji...
Zapraszamy na wyjątkowy wyjazd na II turniej eliminacyjny World Amateur Golfers Championship w 2020 roku. Gran Canaria - Salobre (Hiszpania), 17-24 marca 2020

Poznamy kwalifikantów do polskiego finału, który odbędzie się w ostatni weekend sierpnia. Odbędą się również turnieje sponsorów tej golfowej podróży. Ta rywalizacja będzie zorganizowana w przyjaznej formule zarówno indywidualnej jak i drużynowej. Gwarantujemy profesjonalną organizację oraz fantastyczną atmosferę.

Zapraszamy Państwa do wyjazdu w marcu. Miesiąc ten jest bardzo dobrym sezonem golfowym na Gran Canarii. Przeciętne temperatury powietrza to 26 stopni C w dzień oraz 20 stopni C w nocy.